Tıkanmış Kanallar Nasıl Açılır?

Günümüzde hızla değişkenlik gösteren alışkanlıklarımız ve gelişen teknoloji kanalizasyon tıkanmalarının sıklıkla görülmesini beraberinde getirmiştir. Evsel atıklarına ek olarak yetersiz alt yapı, çözülmeyen atıklar ve hatalı yapılan işçilikler kanalizasyon tıkanmalarına neden olan başlıca faktörlerdir.

Gündelik yaşamımızda ve hayatımızın her sahasında daimi olarak kullanmak zorunda olduğumuz mutfak lavaboları, lavabolar ve duş alanlarında meydana gelen atık sular şehir kanalizasyon şebeke sistemine karışmaktadır. Bu durumlarda ise bireylerin müdahale etmesi imkansız olmakta ve kanalizasyon açma hizmetinden faydalanılması gerekilmektedir.

Kanalların Periyodik Bakımı Neden Önemlidir?

Alt yapı sistemleri her ne kadar önemsiz bir alan gibi görünse de gündelik yaşamlarımızın aksamadan devam edebilmesi için önem arz eden alanlardan bir tanesidir. Günlük yaşamımızda sıkça karşılaştığımız problemler başında ise tıkanan ve taşan kanallar olduğu gözlemlenmektedir. Hızla artan nüfus ile doğru orantılı olarak artış gösteren bu problemler insan ve çevre sağlığı açısından olumsuz etkiler verebilmektedir. Dolayısıyla tıkanan kanalların profesyonel bir şekilde açılması ve bakımının yapılması gerekilmektedir. DELTA KANALİZASYON ankara kanal açma hizmetinde son teknolojik ekipmanları ve alanlarında uzman ekip kadrosu ile müşterilerinin karşılaşmış olduğu problemlere hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

Kanalların Tıkanma Sebepleri Nelerdir?

  1. Lavabo borulara yemek artıklarının ve yağların dökülmesi
  2. Islak mendillerin atılması
  3. Ağaç kökleri ve parçaları
  4. Yağmur sularının taşıdığı maddeler
  5. Çöpler atılması
  6. Ağır yük sonucu kanal boruların zarar görmesi

DELTA KANALİZASYON ile Kalıcı Çözümler

İlk olarak bireyler kanalizasyon sisteminin yaşamış oldukları bölgeye uygun şekilde yapılıp yapılmadığını bilmeleri gerekmektedir. Dolayısıyla bu bilgi eski hat kullanımı mevcutsa dikkatli olmalarını ve yabancı çözülemeyen maddelerin atılmaması bilincinde olmalıdırlar. Yılda en az 2 kez kanalizasyon temizliklerinin yapılması ara bağlantı borularının yıkanması gerekilmektedir. Bu kapsamda firmamız müşterilerine kalıcı çözümler sunmaktadır. Alanlarında eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamış ekip kadrosu ve son teknolojik ekipmanları ile hizmet vermektedir. Böylelikle robot kameralar ile kanallarda meydana gelen sorunlar tespit edilip kanalizasyon sistemi tamir edilmektedir. Çökmenin, çatlamanın, tahriş olmanın ve aşınmanın nedenleri dikkatlice araştırılarak çözüm yolları üretilmektedir. Ek olarak zarar gören kanalizasyon hattından sızan atık suyun da yeraltı suyunu kirletip kirletmediği tespit edilmektedir. Etkili, hızlı ve uygun fiyat aralıklı kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız 7/24 hizmet anlayışı ile müşterilerinin karşılaşmış olduğu tüm problemlere çözüm üretmektedir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.